Do niedawna w naszych łazienkach i toaletkach królowały mleczka do demakijażu. Obecnie na sklepowych półkach dostępnych jest wiele różnych produktów, które działają na naszą cerę kompleksowo. Należy do nich między innymi Vichy Purete Termale Soluzione Micellare 3 in 1.

Vichy Purete Termale Soluzione Micellare 3…

Vichy Purete Termale Soluzione Micellare 3 in 1 to kosmetyk skrojony na miarę naszych czasów. Został stworzony w taki sposób, aby w jednej buteleczce zmieścić moc działania kilku kosmetyków varicobooster opinie. Kompleksowa pielęgnacja to jego drugie imię. Płyn micelarny Vichy łączy w sobie nie tylko właściwości mleczka i płynu do demakijażu twarzy i oczu, ale również tonizuje cerę. Poprzez zawarte w płynie micele jeszcze dokładniej usuwa makijaż, a w dodatku oczyszcza i tonizuje skórę. Przeznaczony jest dla skóry wrażliwej, co oznacza, że jest delikatny, ale i skuteczny w swoim działaniu. Po zastosowaniu Vichy Purete Termale Soluzione Micellare 3 in 1 skóra twarzy i szyi jest czysta i świeża. Ponadto nie powoduje uczucia ściągania skóry, jak w przypadku innych kosmetyków.

Nie powoduje także podrażnienia oczu…

Nie powoduje także podrażnienia oczu. Cena niestety jest wysoka, ponieważ kosmetyk kosztuje około 45 złotych, jednak nalezy zwrócić uwagę, że jest to cena za całe 400 ml produktu, a dodając do tego niesamowite działanie i efekt gładkiej, czystej i nie podrażnionej skóry jest wart swojej ceny pl.wikipedia.org. Na szczęście wiele sieciowych drogerii i aptek co jakiś czas oferuje promocyjną cenę na Vichy Purete Termale Soluzione Micellare 3 in 1. Warto szukać okazji. Kosmetyk naprawdę godny polecenia.

Rate this post