Linea Detoks jest dość popularnym środkiem na odchudzanie, a dokładnie na oczyszczanie organizmu, które przyczynia się do tracenia zbędnych kilogramów. Jest szeroko dostępny nie tylko poprzez internet, ale również w aptekach a nawet drogeriach.

Pewnie znanym jest fakt, iż wszelkie toksyny znajdujące się w organizmie nie tylko spowalniają metabolizm lecz również wpływają na samopoczucie i uczucie „ciężkości”.  Według reklam Linea Detox ma wspomóc odchudzanie i sprawić, że będzie efektywniejsze o 38% pl.wikipedia.org.

Naturalne składniki, które możemy znaleźć w kompozycji każdej tabletki preparaty mają przynieść użytkownikowi przede wszystkim oczyszczenie, zmniejszenie uczucia głodu, redukcję tkanki tłuszczowej oraz gwarancję, nie już tłuszczyk nie będzie się odkładał.

Aby odchudzanie było efektywne zawarto w Linei Detox takie składniki:

  • wyciąg z liści pokrzywy – flawonoidy pomagają pozbyć się szkodliwe substancje powstające w procesie przemiany materii, dodatkowo dotlenia organizm.
  • wyciąg z zielonej herbaty – wzmaga spalanie tłuszczu, zwiększa zużycie energii. Antyoksydanty ograniczają wolne rodniki, które niekorzystnie wpływają na komórki naszego ciała https://pl.wikipedia.org/wiki/Paso%C5%BCyty_l%C4%99gowe. Działa pozytywnie na wątrobę i nerki.
  • l-karnityna – ten aminokwas zamienia tłuszcz na energię w trakcie aktywności fizycznej. Ogranicza zapotrzebowanie na węglowodany oraz utrzymuje wagę na właściwym poziomie skąd.
  • chlorella – alga, która ma właściwości oczyszczające organizm.

Należy stosować po jednej tabletce 2-3 razy dziennie (najlepiej przyjmować zaraz po zjedzeniu większego posiłku w ciągu dnia).

Rate this post