W przygotowaniach do macierzyństwa jednym z istnych elementów jest dieta, która zapewni odpowiednią podaż składników mineralnych, witamin i innych substancji niezbędnych przyszłej mamie oraz dziecku. Nie wszystkie mikroelementy, minerały czy witaminy możemy zaoferować w postaci posiłków. Szczególnie, że zapotrzebowanie na wiele z nich jest na tym etapie bardzo duże. Stąd też suplementacja, która jest praktycznie standardem, zalecanym przez lekarzy prowadzących ciążę albo przygotowujących do niej.

Dla wielu lekarzy oraz pacjentek…

Dla wielu lekarzy oraz pacjentek najlepszym wyborem w tym okresie jest preparat Inofolic (apteka-melissa kto.pl), w którym kluczowe znaczenie ma połączenie działania kwasu foliowego i inozytolu. Warto wiedzieć, że Inofolic to suplement, który dobrze byłoby wprowadzić zanim jeszcze kobieta zajdzie w ciążę, jako element przygotowania organizmu oraz preparat ułatwiający zajście w ciążę. Tym bardziej, że Inofolic jest także zalecany partnerom, głównie ze względu na zawartość myo-inozytolu. Jest to w maturze składnik spermy, a zatem suplementacja zdecydowanie poprawia płodność. Inofolic to preparat, który stanowi wsparcie w staraniach o dziecko, również w przypadku poważnych problemów ze zdrowiem i płodnością. Jest zalecany np.

Kobietom z policystycznym zapaleniem jajników( PCOs )…

Kompozycja kwasu foliowego oraz myo-inozytolu ma bowiem dobroczynny wpływ na gospodarkę hormonalną, cykl, owulację. W czasie trwania ciąży Inofolic to cenne źródło kwasu foliowego, który stymuluje powstawanie komórek matczynych, wspomaga produkcję krwi oraz reguluje metabolizm homocysteiny pl.wikipedia.org. Jest to również składnik, który zapobiega uszkodzeniom cewy nerwowej u płodu. Ma także dobroczynny wpływ na rozwój płodu oraz jego układ nerwowy. Wiele mówi się również o tym, że kwas foliowy zawarty w Inofolic to także kojący wpływ na samopoczucie i prawidłowe działanie układu nerwowego przyszłej mamy.

Rate this post