Oto propozycje dla tych, którzy dbają o swój wygląd i wiedzą jak ważna jest zbilansowana dieta pełna witamin, minerałów o dobrych kwasów tłuszczowych.

Colvita została stworzona aby dbać o tkanki zbudowane z kolagenu. Stosując ją troszczymy się o nasz wygląd zewnętrzny „od wewnątrz”.  Pewnie wiele z Was próbuje przeciwdziałać takim cechom skóry jak suchość, wiotkość czy brak blasku pl.wikipedia.org. Rybi kolagen – główny składnik preparatu – wpływanie na lepszą kondycję skry. Staje się ona miękka i gładka. Panie pewnie widzą o tym, że kolagen to źródło młodości, czyli zdrowego wyglądu i napiętej, elastycznej skóry.

Colvita została stworzona aby uzupełnić aminokwasy, z których tworzone są łańcuchy kolagenu (każdy zabiera 20-21 aminokwasów). Ponieważ często się zdarza, że nie mamy czasu poświęcić zdrowemu jedzeniu odpowiednią ilość uwagi, a zarazem jak najdłużej chcemy wyglądać pięknie i młodo.

Preparat składa się głównie z tropokolagenu pozyskiwanego z rybich skór, ale w składzie znajdziemy również ekstrakt z alg morskich i bioprzyswajalną witaminę E, która odpowiada za hamowanie procesów starzenia i odpowiednie ukrwienie komórek.

Podsumujmy produkt:

  • pielęgnuje skórę „od środka”, sprawia że jest gładka, sprężysta oraz jedwabista;
  • kolagen utrzymuje prawidłową strukturę skóry;
  • witamina E spowalnia proces starzenia tkanek chroniąc je przed stresem oksydacyjnym;
  • Jod pomaga zachować odpowiednią kondycję skóry.

Czy korzystacie z takiej formy pielęgnacji?

Rate this post